SCREEN

Są eleganckie i ekonomiczne. Nie, nie będziemy rozmawiać o samochodach. Mowa o refleksyjnych roletach Screen, które można stosować zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków - dostępne już teraz w naszym salonie w Gliwicach.

okna drewniane

SCREEN

Tkaniny użyte w roletach wykonane są z przędzy włókna szklanego lub poliestrowego powlekanego grubą warstwą PCV. Wysokiej klasy tkaniny z wytrzymałych włókien poliestrowych są odporne na warunki atmosferyczne, ogień i kurz. Tkanina zatrzymuje 90% cieplnej energii słonecznej nie zaciemniając przy tym pomieszczenia i zapewniając widoczność na zewnątrz pomieszczenia.

Rolety typu screen mają zastosowanie zarówno w budynkach mieszkalnych i biurowych, ogrodach zimowych, basenach, halach sportowych oraz pomieszczeniach sal konferencyjnych i projekcyjnych.

Rolety mogą pracować w pozycji pionowej, poziomej lub pod dowolnym kątem.

Tkanina do powyższych rolet zapewnia prywatność i komfort wewnątrz pomieszczenia, nie ograniczając przy tym widoku na zewnątrz. Zapobiega nagrzewaniu się pomieszczeń przy jednoczesnym zapewnieniu właściwego oświetlenia.

Tkanina ta dzięki swoim mikro-wywietrznikom pochłania i odbija od 86%-92% ciepła wytwarzanego przez słońce – eliminuje w ten sposób efekt cieplarniany wewnątrz pomieszczenia. Zastosowanie włókien poliestrowych gwarantuje wysoką wytrzymałość. Odpowiednie napięcie włókien wpływa na stabilność tkaniny w czasie jej użytkowania, a jakość polimerów użytych przy jej produkcji ma znaczący wpływ na utrzymanie trwałości kolorów.


Kontakt

Masz pytania

Jeżeli mają Państwo do nas pytania lub chcą zamówić nasze usługi lub umówić się na pomiar, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujmy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami!

Nasz adres:

Gliwice

  • os. Sikornik ul. Czapli 5
  • 32/230-08-01
  • 507-344-454

Zadzwoń do nas!

511 998 090