Rolety zewnętrzne!

W naszej ofercie znajduje się również całą gama nowoczesnych rolet zewnętrznych, które można montować zarówno w starym jak i nowym budownictwie. Szeroka gama różnorakich rozwiązań konstrukcyjnych, umożliwia dostosowanie urządzeń do potrzeb klientów.

rolety zewnętrzne

Rolety zewnętrzne

Systemy rolet zewnętrznych firmy BeClever zostały zaprojektowane przez doświadczony zespół konstruktorów z wykorzystaniem najnowszych rozwiązań techniczno-technologicznych. Rolety zewnetrzne pozwalają uchronić dom przed nieproszonymi gośćmi, są wytrzymałe, a przy tym niezwykle estetyczne. Zaawansowane systemy pozwalają na osiągnięcie kompromisu powiędzy wyglądem i funkcjonalnością.

Ścisła współpraca z wiodącymi pracowniami architektonicznymi, producentami oraz montażystami zaowocowała stworzeniem systemów roletowych spełniających wysokie standardy współczesnego budownictwa.

Portfel produktowy firmy BeClever obejmuje system rolet naokiennych CleverBox, system rolet podtynkowych InterBox oraz system rolet natynkowych StandardBox - rozwiązania najczęściej wybierane przez inwestorów budowlanych.

Najlepsze surowce i materiały wykorzystane do produkcji elementów systemów roletowych firmy BeClever gwarantują wysoką jakość produktów finalnych oraz zadowolenie klientów wynikające z ich użytkowania.

Zapraszamy do bliższego zapoznania się z cechami i możliwościami systemów rolet naokiennych CleverBox, podtynkowych InterBox oraz natynkowych StandardBox. Szczegółowe informacje o systemach zostały zaprezentowane w kolejnych pozycjach menu strony.

Kontakt

Masz pytania

Jeżeli mają Państwo do nas pytania lub chcą zamówić nasze usługi lub umówić się na pomiar, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujmy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami!

Nasz adres:

Gliwice

  • os. Sikornik ul. Czapli 5
  • 32/230-08-01
  • 507-344-454

Zadzwoń do nas!

511 998 090