Okna dachowe

W naszej ofercie posiadamy różnego rodzaju okna i drzwi. Posiadamy zarówno okna energooszczędne jak i okna dachowe. Jak wiadomo drzwi i okna to nie tylko ozdoba naszego domu, ale także zabezpieczenie przed nieproszonymi gośćmi. Warto więc zainwestować w produkty wykonane z wysokiej jakości materiałów. Zapraszamy do naszego salonu – Gliwice.

okna drewniane

Okna dachowe

Współczesne okna muszą zapewniać komfort i wysokie walory użytkowe oraz sprostać najsurowszym wymaganiom trwałościowym i środowiskowym. Przede wszystkim powinny być dopasowane do Państwa indywidualnych życzeń.

Dzięki olbrzymiej różnorodności systemu profili okiennych możliwe jest wykonanie praktycznie każdego okna, o każdym kształcie i w każdym budynku. Jego kształt, kolor i funkcje pozostawiamy do dyspozycji Państwa i architekta. Zarówno pod względem estetycznym, jak i technicznym gotowe okno jest zawsze na najwyższym poziomie.

Kontakt

Masz pytania

Jeżeli mają Państwo do nas pytania lub chcą zamówić nasze usługi lub umówić się na pomiar, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujmy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami!

Nasz adres:

Gliwice

  • os. Sikornik ul. Czapli 5
  • 32/230-08-01
  • 507-344-454

Zadzwoń do nas!

511 998 090