Rolety rzymskie Nesling

W słońcu… czy raczej wolisz trochę cienia?

okna drewniane

Roleta rzymska COOLFIT pozioma

Roleta rzymska NESLING COOLFIT pozioma jest produktem wysokiej jakości, przeznaczonym do montażu wraz z pergolą NESLING. Występuje w 8 rozmiarach, w zależności od wielkości pergole oraz w trzech kolorach: antracyt, piasek i złamana biel.

W opcji posiada gustowny pokrowiec ochronny w kolorze antracyt. Możliwy jest łatwy i szybki montaż dzięki kompletnemu, wysokiej jakości zestawowi do montażu, występującemu wraz z roletą. Cechuje ją proste otwieranie i zamykanie. Wraz z pergolą oraz roletą pionową może stworzyć ciepłe i przytulne miejsce w twoim ogrodzie.

Wysokiej jakości materiał HDPE o gramaturze 285g/m2 zapewnia do 95% ochrony przed promieniowaniem UV. Materiał obejmuje 5 letnia gwarancja.

Zestaw mocujący i rolka zawarte w komplecie

Roletę rzymską COOLFIT poziomą można łatwo zawiesić dzięki dołączonej instrukcji montażu.

okna drewniane

Roleta pionowa COOLFIT

Roleta pionowa NESLING COOLFIT jest produktem wysokiej jakości, doskonale uzupełniającym pergole NESLING wraz z roletą rzymską. Montaż rolety pozwala chronić przed zachodzącym słońcem lub wiatrem.

Rolety występują w trzech kolorach: antracyt, piasek, złamana biel.

Cechuje je łatwy i szybki montaż dzięki kompletnemu, wysokiej jakości zestawowi do montażu występującemu wraz z roletą.

Wysokiej jakości materiał HDPE o gramaturze 285g/m2 zapewnia do 95% ochrony przed promieniowaniem UV. Materiał obejmuje 5 letnia gwarancja.

Wszystkie materiały mocujące są zawarte w pakiecie.

Kontakt

Masz pytania

Jeżeli mają Państwo do nas pytania lub chcą zamówić nasze usługi lub umówić się na pomiar, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujmy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami!

Nasz adres:

Gliwice

  • os. Sikornik ul. Czapli 5
  • 32/230-08-01
  • 507-344-454

Zadzwoń do nas!

511 998 090