Bramy garażowe

Nasza firma oferuje wytrzymałe i solidne bramy. Są one nie tylko estetycznie wykonane, ale także funkcjonalne i praktyczne. Zastosowanie nowoczesnych materiałów i rozwiązań pozwoli Państwu cieszyć się bezpieczeństwem przez wiele lat. Oferowane przez nas bramy są dostępne w wielu wariantach. Z pewnością znajdą Państwo dla siebie odpowiedni produkt, który sprosta oczekiwaniom. Nasze bramy to idealne rozwiązanie łączące estetykę z wygodą i funkcjonalnością. Zapraszamy do naszego salonu w Gliwice.

okna drewniane

Bramy rolowane

Rolowane bramy garażowe można zamontować zarówno w nowo budowanych obiektach jak i w już istniejących. Ważną zaletą bram rolowanych jest oszczędność miejsca. Pracująca w płaszczyźnie pionowej brama jest szczególnie dobrym rozwiązaniem tam, gdzie podjazd do garażu jest krótki lub prowadzi wprost na ulicę.

Brama rolowana zwija się do skrzynki mocowanej na ścianie, która może być zamontowana zarówno wewnątrz budynku jak i na zewnątrz. Tym samym może być użyta tam gdzie inne bramy nie mogą być zamontowane. Pancerz bramy zbudowany z profili o grubości 18,5 mm wykonanych z wysokogatunkowych blach aluminiowych. Zastosowano system uszczelek w dolnych profilach oraz prowadnicach.

okna drewniane

Bramy segmentowe

Bramy garażowe segmentowe to najlepsze rozwiązanie techniczne oraz estetyczne, spełniające bardzo wysokie wymagania użytkowników. Bramy segmentowe otwierają się pionowo do góry, dzięki czemu cała powierzchnia w garażu i przed garażem pozostaje do Państwa dyspozycji.

Konstrukcja nośna wykonana jest ze stali ocynkowanej ogniowo. Panele bramy o gr. 40 i 42mm wykonane są ze stali ocynkowanej i lakierowanej specjalną metodą METCOLOR lub powlekanej okleiną drewnopodobną. Cały obwód bramy chroni system trwałych uszczelnień. Warstwę izolacyjną sekcji stanowi przyjazna środowisku bezfreonowa pianka poliuretanowa odporna na działanie insektów, bakterii i pleśni.

Specjalna konstrukcja paneli gwarantuje bezpieczeństwo przypadkowe ściśnięcie palców rąk przy zamykaniu lub otwieraniu bramy jest niemożliwe

Kontakt

Masz pytania

Jeżeli mają Państwo do nas pytania lub chcą zamówić nasze usługi lub umówić się na pomiar, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujmy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami!

Nasz adres:

Gliwice

  • os. Sikornik ul. Czapli 5
  • 32/230-08-01
  • 507-344-454

Zadzwoń do nas!

511 998 090