Drzwi szklane

Oferowane przez nas drzwi są nie tylko solidne, ale tarze estetyczne i dobrze wykonane. Solidny materiał zapewnia odpowiedni wygląd i bezpieczeństwo. Drzwi zewnętrzne są zatem funkcjonalne i solidnie wykonane. W naszej ofercie posiadamy wiele różnych modeli drzwi. Bogata oferta drzwi zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. Zapraszamy do naszego salonu – Gliwice.

okna drewniane

Drzwi szklane

Drzwi całoszklane produkowane przez firmę Gipsy Kings pozwalają na nowo odkryć radość z urządzania własnego mieszkania czy domu.

Dzięki bardzo zróżnicowanemu wzornictwu idealnie nadają się do każdego wnętrza. Każdy znajdzie coś dla siebie: miłośnicy prostych form znajdą surowe kształty z prostymi geometrycznymi wzorami, a dla osób lubiących gustowne zdobienia polecamy serie drzwi bogato zdobionych. Wszystkie używane przez nas aplikacje wykonane są z kolorowego szkła. Dzięki różnorodności form i różnorodności kolorów możemy wykonać wiele niepowtarzalnych modeli drzwi.


Katalogi

Zapraszamy państwa do zapoznania się z najnowszymi katalogami.

GIPSYKING

Zobacz katalog

Kontakt

Masz pytania

Jeżeli mają Państwo do nas pytania lub chcą zamówić nasze usługi lub umówić się na pomiar, prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Skontaktujmy się najszybciej, jak to będzie możliwe.

Istnieje możliwość umówienia się poza wyznaczonymi godzinami!

Nasz adres:

Gliwice

  • os. Sikornik ul. Czapli 5
  • 32/230-08-01
  • 507-344-454

Zadzwoń do nas!

511 998 090

Copyright 2015 © pat-mar.com.pl